Buyaka Avm nasil gidilir harita nerede-ulaşım-nasıl giderim metrobüs metro iett ÜMRANİYE istanbul tag detay


0 TL

İSTANBUL / ÜMRANİYE TEPEÜSTÜ MAH.

İlan No
173

İlan Tarihi
11-11-2018

Açıklama

Buyaka Avm nasil gidilir harita  nerede-ulaşım-nasıl giderim metrobüs metro iett GÜZERGAHLARI


Anadolu yakasından gelenler buyaka avm ye 


Kadıköy Rıhtımdan buyaka avm ye  gelenler için

 13, 14, 14B, 14ES, 20Ü numaralı otobüslerden birine binin Çakmak Köprüsü durağında indiğinizde 10 dakikalık yürüme ile Buyaka Alışveriş Merkezine ulaşabilirsiniz.

Üsküdardan buyaka avm ye gelenler için ;

11G, 11P, 320, 9Ç, 9Ü, 9Ş, 9ÜD numaralı otobüsden birinen binin Çakmak Köprüsü durağında indiğinizde 10 dakikalık yürüme ile Buyaka Alışveriş Merkezine ulaşabilirsiniz.

Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından buyaka avm ye gelenler için;  

Metro ile gelmek isterseniz ;

 Kadıköy-Kartal metrosuyla Bostancı durağında inip Bostancı Köprüsünün üst geçidi kullanarak  Bostancı Sanayi otobüs durağından 10 ya da 19D numaralı otobüse binin ve Çakmak Köprüsü durağında inin 10 dakikalık yürüme ile Buyaka Alışveriş Merkezine ulaşabilirsiniz.

Sultanbeyliden buyaka avm ye gelenler için ;

131 ya da 131C numaralı otobüslerden  birine binerek Çakmak Köprüsü durağında indiğinizde 10 dakikalık bir yürüyüş ile Buyaka Alışveriş Merkezine ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından buyaka avm ye gelenler için ;

Metrobüs ile 

Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Metrobüs ile gelmek için ;

 Metrobüs istasyonundan 34AS ile Boğaziçi Köprüsü durağında inip karşınızdaki otobüs durağından 522 numaralı otobüse binerek Çakmak Köprüsü durağında indiğinizde 10 dakikalık bir yürüyüş ile Buyaka Alışveriş Merkezine ulaşabilirsiniz.

Bağcılar, Güngören taraflarından buyaka avm ye gelenler için tramvayı kullansınlar ;

Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda Metrobüse aktarma yapınız. 34AS ile Boğaziçi Köprüsü durağında inip karşınızdaki otobüs durağından 522 numaralı otobüse binerek Çakmak Köprüsü durağında inin 10 dakikalık bir yürüyüşle Buyaka Alışveriş Merkezine ulaşabilirsiniz.

Esenler, Bayrampaşa taraflarından buyaka avm ye gelenler için ;

Metro ve Metrobüs kullanarak 

Aksaray-Havalimanı metrosuyla Merter İstasyonunda Metrobüse aktarma yapınız. 34AS ile Boğaziçi Köprüsü durağında inip karşınızdaki otobüs durağından 522 numaralı otobüse binerek Çakmak Köprüsü durağında indğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Buyaka Alışveriş Merkezine ulaşabilirsiniz.

Mecidiyeköyden Mecidiyeköy Parkının ordaki Mecidyeköy Viyadük durağından geçen 522 numaralı ümraniye tepeüstü otobüsüne binerek Çakmak Köprüsü durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle ya da yine Mecidiyeköy Viyadük durağından 122Cye binip Balkan Caddesi durağında indiğinizde Buyaka Alışveriş Merkezine ulaşabilirsiniz.1956 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Kullanıcı Bilgileri ve İlanın Konumu
Buyaka Avm
Üyelik Tarihi : 11 Kasım 2018
Kullanıcı Mağazası
Tel: