Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi avm bahçeşehir istanbul türkiye detay


0 TL

İSTANBUL / ESENYURT KOZA MAH.

İlan No
74

İlan Tarihi
02-11-2018

Açıklama

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi 

Adres : Koza Mahallesi, 1655. Sokak Esenkent Mevkii No:6, 34538 Esenyurt/İstanbul

 

Akkök Şirketler Grubunun gayrimenkul sektöründeki iştiraki Akiş Gayrimenkul Yatırımı A.Ş. tarafından hayata geçirilen Akbatı Residences & Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi Esenyurt-Bahçeşehir Bölgesinde konumlanmaktadır. 

50.838 m²lik arsa üzerinde yer alan AKBATI, alışveriş merkezi ve rezidanslarıyla kalite ve konfor anlayışını en üst seviyelere taşıyacak bir yaşam merkezi olarak tasarlanmış ve hayata geçirilmiştir. Alan içinde; 200e yakın mağaza, 9 sinema salonu, dünya mutfaklarını buluşturan restoranlar, çocuk oyun ve eğitim alanları ile 3000 araçlık kapalı otopark yer almaktadır.

 

Esenyurt-Bahçeşehir Bölgesine kaliteli, konforlu, ayrıcalıklı bir yaşam sunma fikriyle ortaya çıkan Akbatı Residences&Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, içinde bulundurduğu sosyal olanaklar ile ilgi merkezi olmuştur.

 

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, ziyaretçilerine hep daha iyisini sunmak için doğayla iç içe tasarlanan dinlenme ve aktivite alanları, çocuk eğitim ve eğlence alanları ile birlikte, AKBATIda herkesin beklentilerine cevap verecek özel alanlar tasarlamıştır. Alışveriş merkezinin içerisinde dolaşırken, ziyaretçilere açık bir alanda alışveriş yapma hissi yaratmak amacı ile düşünülen, iç mekanda geniş ışıklı alan, süs havuzu, şelaleyi andıran Fountain Court, iç alana taşınmış peyzaj alanları, köprüler ve çeşitli dekoratif zenginlikler titizlikle planlanmıştır.

 

Şık cafe ve restaurantlarıyla birçok kişinin ortak buluşma noktası haline gelen Restaurantlar Meydanı, Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezinin en önemli geçiş noktalarından biridir. Alışveriş merkezine en yakın noktada bulunan Restaurantlar Meydanı, içerdiği markaları ve açık hava alanları ile ayrı bir değere sahiptir.

 

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezinin benzerlerinden ayıran en büyük farklılıklarından biri de Festival Parktır. Festival Park, düzenlenen kültürel etkinlikler, konserler ve festivaller ile bölgenin yeni buluşma noktası olmuştur.


141 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Kullanıcı Bilgileri ve İlanın Konumu
Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi
Üyelik Tarihi : 02 Kasım 2018
Kullanıcı Mağazası