: Aqua Florya Avm nasil-gidilir-harita-iletisim-ne nerede-ulaşım-otopark-bakırköy istanbul detay


0 TL

İSTANBUL / BAKIRKÖY ŞENLİKKÖY MAH.

İlan No
99

İlan Tarihi
05-11-2018

Açıklama

Aqua Florya’ ya otobüsle nasıl giderim ?

73B Florya - Bakırköy 73F Florya - Taksim 73Y Yenibosna Metro – Yeşilköy – Akvaryum BN1 Halkalı – Eminönü BN2 Küçükçekmece – Eminönü BN3 Halkalı - Yenikapı

Aqua Florya’ ya metrobüsle nasıl giderim ?

Metrobüsün Beşyol istasyonunda inip, köprüden Avcılar istikametinde karşıya geçin. Metrobüs köprüsünün altından geçen Florya-Metrobüs minibüsleri Aqua Florya (İstanbul Akvaryum) önünden geçiyor. 20 -30 dakika sonra buradasınız !


Metrobüs ile 

 en yakın metrobüs durağından metrobüse binin.

Metrobüsten Küçükçekmece durağında inin.

Metrobüs köprüsünden deniz tarafına inin. Kubilay Caddesini takiben Basınköy İstanbul Caddesi’ne yürüyün.

Küçükçekmece Köprüsü Durağı ndan BN1, BN2 veya BN3 hatlı İETT otobüsüne binin.

Otobüs İstanbul Akvaryum Durağı na geldiğinde otobüsten inin. Aqua Florya AVM’desiniz. İyi eğlenceler. :)

Metrobüsten sonraki tahmini varış süresi 15-20 dk.Aqua Florya Alışveriş Merkezi İstanbulun Bakırköy ilçesinde olup İstanbul Akvaryumun yanında bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

Kadıköyden Kadıköy-Kartal metrosuyla Ayrılıkçeşmesi istasyonunda inip Marmaraya aktarma yapınız. Marmaray ile Sirkeci durağında indikten sonra tramvay çıkışından çıkıp sahile doğru yürüdüğünüzde yolun karşısına geçmeden sağ taraftaki otobüs durağından BN1 ya da BN2 numaralı otobüslerden herhangi birine binip İstanbul Akvaryum durağında indiğinizde Aqua Florya Alışveriş Merkezine ulaşabilirsiniz.

Üsküdardan Marmaray ile Sirkeci durağında indikten sonra tramvay çıkışından çıkıp sahile doğru yürüdüğünüzde yolun karşısına geçmeden sağ taraftaki otobüs durağından BN1 ya da BN2 numaralı otobüslerden herhangi birine binip İstanbul Akvaryum durağında indiğinizde Aqua Florya Alışveriş Merkezine ulaşabilirsiniz.

Ümraniyeden Üsküdar-Ümraniye metrosuna binerek  Üsküdar son durakta inip Marmaraya aktarma yapınız. Marmaray ile Sirkeci durağında indikten sonra tramvay çıkışından çıkıp sahile doğru yürüdüğünüzde yolun karşısına geçmeden sağ taraftaki otobüs durağından BN1 ya da BN2 numaralı otobüslerden herhangi birine binip İstanbul Akvaryum durağında indiğinizde Florya Sosyal Tesislerine ulaşabilirsiniz.

Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Kartal metrosuyla Ayrılıkçeşme istasyonunda inip Marmaraya aktarma yapınız. Marmaray ile Sirkeci durağında indikten sonra tramvay çıkışından çıkıp sahile doğru yürüdüğünüzde yolun karşısına geçmeden sağ taraftaki otobüs durağından BN1 ya da BN2 numaralı otobüslerden herhangi birine binip İstanbul Akvaryum durağında indiğinizde Aqua Florya Alışveriş Merkezine ulaşabilirsiniz.


Avrupa yakasından gelenler için

Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan Metrobüs ile Sefaköy durağından indikten sonra Belediyenin önündeki otobüs durağından 73B ye binerek İstanbul Akvaryum durağında indiğinizde Aqua Florya Alışveriş Merkezine ulaşabilirsiniz.

Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnuunda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Sefaköy durağında indikten sonra Belediyenin önündeki otobüs durağından 73Bye binerek İstanbul Akvaryum durağında indiğinizde Aqua Florya Alışveriş Merkezine ulaşabilirsiniz.

Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız M1 Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Ataköy-Şirinevler durağında inerek yolun karşısındaki otobüs durağından 73Bye binerek İstanbul Akvaryum durağında indiğinizde Aqua Florya Alışveriş Merkezine ulaşabilirsiniz.

Taksimden Tünel ile Karaköye indikten sonra Galata Köprüsünü geçip  Mısır Çarşısı önündeki otobüs durağından BN1 ya da BN2 numaralı otobüslerden herhangi birine binerek İstanbul Akvaryum durağında indiğinizde Aqua Florya Alışveriş Merkezine ulaşabilirsiniz.2619 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Kullanıcı Bilgileri ve İlanın Konumu
Aqua Florya Avm
Üyelik Tarihi : 05 Kasım 2018
Kullanıcı Mağazası
Tel: